Hakkımda

Merhabalar..Ben Zeyno'nun Mutfağı bloğunun kurucusu ve tek sahibiyim:)Bir tanecik kızımın annesiyim..Sevgili eşimin hayat arkadaşı, can yoldaşıyım..Anneciğimin ve babacığımın ortanca kızlarıyım..Mesleğini yapamamış bir gıda teknikeriyim:)İzmir'de yaşıyorum..Yemek yemek de yemek yapmak da bir zevktir benim için..Bloğum da yemek üzerine..
     Neden  buradayım derseniz?Mutfak aşkı diyebilirim..İlk okul yıllarında yakın arkadaşımın annesinden kalbura bastı tarifini alıp , eve geldiğimi hatırlıyorum heyecanla..Sonrası malum..Mutfakta işler biraz karıştı..Ortalık biraz kirlendi..Ama sonuç o yaşa göre iyi sayılabilirdi..Anneciğim hiç engellemedi ..Hatta destek oldu hep bu merakıma...Geçen yıllarla ilgim de arttı.Bilgim de artı bir miktar.Ama hala öğreniyorum..Çünkü değişik tatların peşinde koşuyorum hep...Zamanla ileryen teknolojiyle birlikte bloglara ilgim de arttı..Ama yorum yazmayı bile beceremiyordum başlangıçta :)
    Tamamen kişisel merakım benim blog dünyasına girmeme sebep oldu..Çok araştırdım..Çok yol katettim..Ama hala kat etmem gereken mesafeler var..Çok güzel dostuklarım oldu Zeyno'nun Mutfağı sayesinde..
     Yemek yemek de yemek yapmak da bir zevk diyen lezzet avcısıyım diyorsanız bloğumu takip edebilirsiniz..Tariflerin tümü tarafımdan yapılmış ve fotoğraflanmıştır...Benden bu kadar..yazılarımı okudukca çok daha iyi tanıyabilrisiniz beni ,..Sevgiyle ve afiyetle kalınız

1 yorum :

  1. Merhabalar. Blogunuz yeni açılan moda sitemize eklenmiştir. Böylece site trafiğiniz daha hızlı artacaktır. Başarılarınızın devamını dilerim. Blogunuzun bağlantısına buradan ulaşabilirsiniz>> Zeyno'nun Mutfağı

    YanıtlaSil

Gmail hesabı olmayan arkadaşlar yorum yazmak için yorumlama biçiminden anonimi seçerek yorum yazabilirsiniz..Yorumunuza adınızı da eklerseniz sizi tanıma şansım olabilir..Bekliyorum değerli yorumlarınızı..