15 Ekim 2015 Perşembe

Açelya Akkoyun'la Pril İzmir Etkinliği (2015)


Pril Türkiye'nin Hamarat Hanımlarını Arıyor


4 Ekim Pazar günü keyifli bir etkinliğe katıldım arkadaşlar.Güzelliği , gamzesi , son derece düzgün kişiliği ve özenli  aile hayatıyla  gönüllerimize taht kuran Açelya Akkoyun'la  ve  HENKEL yetkilileriyle Forum Bornova Midpoint'te buluştuk.Elbette konumuz Pril'di :)


Açelya Akkoyun'la ve Henkel Yetkilileriyle Sohbet Ediyoruz


    Buluşmamız güzel bir sohbetle başladı .Pril hakkında bilmediklerimizi ve yeni projelerini anlattılar bize.Önümüzdeki yılda Açelya Akkoyun'la birlikte çalışacaklarının müjdesini verdiler bize.Çok sevindik elbette.Pril Açelya Akkoyun'la çalışmakla çok doğru bir seçim yapmış bence.Ailesine ve hayatına son derece hakim bir hanımefendi çünkü.
Akdeniz Salatası Şahane :)Sohbetimizin ardından Midpoint'in eşsiz lezzetteki Akdeniz Salatası,Nachos vePiliç Külbastıdan oluşan öğle yemeğimizi yedik.


 Piliç Külbastı Midpoint'te Yenir

  Bu güzel buluşmanın mimarı ise.Med  Partners  Reklam Ve Halkla  İlişkiler Ajansı tabiki :)Çok teşekkür ederiz ajansımıza ve Müge Akay Hanıma.
Sohbetimiz ve öğlen yemeğimiz bittikten sonra fotoğraflar ve selfiler çekildi.Ama öncesinde makyajlar tazelendi elbette :)

Toplantımızın ilk selfisini Seldacığımla yaptık.Arkadan gelen ışık bizi çok zorlasa da sonunda doğru ışığı yakaladık :)Oyacığımla devam ettik elbette :)

Öznurcuğum ve Hülyacığımla :)

Veeee Açelya  Akkoyun Hanımla  :)Işığa döndük yüzümüzü :)

Grup resmi olmazsa olmaz :)
En hamarat benim dedim :)Ama evini,ailesini ve hayatını seven tüm hanımlar hepimiz hamaratız aslında :)
Fotoğraf çekimlerinden sonra Forum Bornova'da kurulan etkinlik alanına geçtik.Orada eğlenceli bir yarışma bekliyordu bizleri.İki kişi Samsung marka bulaşık makinelerine en kısa zamanda farklı ebatlardaki bulaşıkları yerleştirecekti.Ben katılmazsam olmazdı elbette ,katıldım bende.Benim kronometremi Açelya Hanım tuttu.Rakibimde Hülyacığım.Yenildim ama dostluk kazandı :)Tebrik ederim arkadaşımı.Güzel anlar ve anılarla tamamlandı bu etkinlik ama Prille ilişkimiz hep sürecek yıllardır pril kullanıyorum çünkü :)Kullanmakla kalmayıp takipde ediyorum.Sosyal Medyadanda.Çok güzel sürprizleri var benden söylemesi.

Pril, Türkiye’nin hamarat hanımlarını arıyor. Açelya Akkoyun şehrinize geliyor... 

Temizlikte üstün performans gücüne sahip Pril, Türkiye’nin hamarat hanımlarını arıyor. Türkiye’yi il il gezen ünlü marka; Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul, İzmir, Kayseri ve Trabzon’un aralarında olduğu,ülkemizin değişik bölgelerinden belirlenen 7 farklı şehre konuk oluyor. Pril, ziyaret ettiği şehirlerde birbirinden güzel sürprizler ve keyifli etkinlikler yapıyor. Aynı zamanda marka yüzü Açelya Akkoyun ile birlikte bu şehirlerde hanımlarla buluşan Pril, gerçekleştirdiği keyifli yarışmalar ile o şehrin en hamarat hanımlarını belirliyor.Pril daha sonra hamarat hanımları İstanbul’da buluşturacak ve içlerinden birine beyaz eşya seti hediye edecek. Hanımlar, bu heyecanlı serüveni, (@PrilTurkiye) resmi Instagram hesabından da takip edebiliyor.

Yılların uzman gücü Pril’den çok özel yarışma! Paylaş, kazan, sürpriz hediyeleri kaçırma…


Bulaşıkta temizliğin köklü ve yenilikçi ismi Pril, @PrilTurkiye resmi Instagram hesabın üzerinden de ödüllü bir yarışma gerçekleştiriyor. @PrilTurkiyeInstagram hesabını takip edip, fotoğrafını #enhamaratbenim Hashtag’i ile @PrilTurkiye’yi mentionlayarak paylaşanlar, Pril’den sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalıyor.
   Benden söylemesi sonra duymadım,görmedim demeyin,Pril Turkiye'yi takip edin,takipte kalın.Sevgiyle ve sağlıkla kalın..