27 Aralık 2013 Cuma

17 Aralık Depremi!!


Merhabalarr hepinizee..Umarım iyisinizdir hepiniz..Her an değişen gündemi , istifa eden 4 bakanı , ayyuka çıkan yolsuzlukları izlemekten ve benim ayakkabı kutumda neden dolarlar yok, niye sadece içinde ayakkabı var diye hayıflanmalarımı saymazsak iyiyim:)Bakalım bu durum nerelere varacak.evlerden çıkan para sayma makineleri..Ayakkabı kutulaından çıkan dolarlar..İstifa eden Bakanlar, Başbakan da istifa etmeli diyen  bir başka Bakan..Okyanus ötesinden gelen beddualar..Değişen savcılar..Bu Ülke de bir ilk!!Tarihi bir dönemden geçiyoruz.Aydınlık bir gelecek bırakabiliriz umarım evlatlarımıza..Birçırpıda aklıma gelenler bunlar özetle..Benim bu günler için yorumum , Lale Devri bitti!! Olabilir..AKP hızla dağılıyor!!
  Bu yaşananlarla ilgili ciltler dolusu kitaplar yazılabilir, yazılacaktır da zaten..Ekşi Sözlük mizahi bir dille kronolojik olarak sıralamış 17 Aralık depremini..Bakın isterseniz..
     Ortalık böyle toz dumanken aralarda bir habere takılıdı gözlerim..Yüreğim sıkıştı , gözlerim doldu..Ayaz Bebeği duyduğumda..Ayaz Bebek adı gibi Ayaz yüzünden ölmüş..Evet evet zavallı bebecik 2013 Türkiye'sinde soğuktan zatürre olmuş ve ölmüş!! Ayaz bebeğin de hakkı üzerinizde!!Bilin istedim bir anne olarak..Benim vicdanımı sızlattı, hiç görmediğim ve göremeyeceğim Ayaz Bebek!!Ya sizinnn??!!